Partička – kdo by ji neznal

0
5220
particka

Partička je improvizační show televize Prima. Celý pořad spočívá na improvizaci čtyř herců při různých hrách. Pořad je zpracovaný podle stejnojmenné slovenské verze, která byla inspirována celosvětově úspěšným pořadem Whose Line Is It Anyway?. Stejně jako ve slovenské verzi pořadem provází Daniel Dangl, který je zároveň i režisérem pořadu. Hudbu tvoří Marián Čurko.

Původně byla Partička vysílána na Slovensku, kde se několikrát objevili i čeští komici Michal Suchánek a Richard Genzer. První, koho napadlo, že by i v ČR mohl být obdobný pořad, byl zřejmě Suchánek. Ondřeji Sokolovi byla nabídnuta režie, on však nabídku odmítl a projevil zájem stát se hercem. Právě Sokol pak oslovil s nabídkou hrát v Partičce svého kolegu Igora Chmelu.

Particka2První díl se vysílal 18. března 2011, měl však malou sledovanost, po druhém díle byla Partička pozastavena. Obrovský divácký zájem o Partičku pravděpodobně nastal díky prezentaci na sociálních sítích, zejména na Facebooku, kde profil Partičky spravuje Ondřej Sokol s Michalem Suchánkem.

Ptáte se, jak Partička souvisí s internetem? Veškeré odvysílané díly můžete právě pomocí internetu online sledovat na fanwebu Partičky – www.particka.org

Účinkující:
Michal Suchánek – všechny díly
Richard Genzer – všechny díly (v dílech 5 a 20 jako moderátor)
Ondřej Sokol – všechny díly (v dílu 8 jako moderátor)
Igor Chmela – všechny díly, kromě dílů 38 a 40
Daniel Dangl – moderátor
Marián Čurko – hudba

particka3

ZDROJ: www.cs.wikipedia.org, www.particka.org

5/5 (1)

Ohodnoťte to počtem bodů (nejlepší=5)

BEZ KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ