Vtipy nejen z prostředí IT

0
3532
vtip

Má někdo z vás účet v offlinu?

Já jo, ale bývám tam málo. Na léto se tam chci přesunout. Jsou tam vůně a vítr a déšť. A skuteční lidi.
Přemýšlel jsem o registraci, je pravda že hra má špičkovou grafiku, a drtivá většina bugů je vychytaná, ovšem ten gameplay…
Lehce dostaneš ban, hrozí i perma, NPC na mapě „doma“ a „škola“ ti dávají náročné a nesmyslné questy za málo XP, nízký život a v podstatě žádný štít… a ať jsem hledal jak jsem chtěl, nenašel jsem žádný cheaty, ani díry v systému.
Offline multiplayer zdá se býti poměrně složitý…, jisté zjednodušení poskytují různé potiony či bylinky, ke kterým je třeba vyšší skill v bylinkářství nebo v diplomacii případně starý dobrý plný měšec goldů, což je pro začínající hráče zádrhel. Tohle zjednodušení je navíc jenom přechodné a může hráče vystavit nebezpečí. Nedoporučuji dlouhodobým online hráčům!, herní svět se může zdát nelogický a příliš strohý, herní komunita a převážně některé guildy jsou tvořeny namyšlenými nooby, co si myslí, že sežrali moudrost světa. Nemluvě o GMkách co si myslí, že zastupují admina, kterého ještě nikdy nikdo neviděl, údajně žijící na posvátném místě Heaven.
Zkusil jsem to a hrozně mi chyběli NPC.., navíc nefunguje respawn.

5/5 (3)

Ohodnoťte to počtem bodů (nejlepší=5)

BEZ KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ