Soutěžní příspěvek (9) – UNET Blogger 2017-1

0
798
Soutěž UNET

Pohádka – jak se před 25 lety zrodil Internet

Povím vám jak přesně dnes, 13.února, kdy toto píšu, před 25 lety vzniknul internet.
Ale ne jen tak ledajakým způsobem, ale jako pohádku.
 
Jednoho nádherného slunečného rána se za devatero horami a devatero řekami zrodil malý chlapeček, ale ne jen tak někomu.
Oba jeho rodiče byly vědci kteří neustále něco bádaly. A protože pořád něco bádaly, tak bádaly, bádaly, bádaly, až vybádaly toho svého malého chlapečka a pojmenovaly ho Internet. To byl ale objev. Takový zatím žádný vědec před nimi ještě neobjevil.
Okamžitě se vypravily za dalšími vědci,aby jim internet ukázaly jak se sluší a patří. Jelikož byl přece ještě v plenkách,nebylo to s ním tak jednoduché. Rozhodly se vypravit za rodiči, kteří jim určitě s ním pomůžou. Jsou to totiž také vědci.
Jenže ani jeho a ani její rodiče si zpočátku s internetem také nevěděly rady. Ale jednoho rána za nimi přišel někdo, kdo internetu trošku rozuměl. Začal zaučovat kromě prarodičů i rodiče a i ostatní vědce. A tak každý den, měsíc, rok je kromě rodičů naštvěvovaly i další, kteří začaly internetu rozumět.
Najednou uběhlo od zrození pomalého, nenápadného a nic neříkajícího internetu 25 let a rázem se z něho vyklubal velký, všeznalý, všeznámý, oblíbený ale hlavně rychlý kluk jako buk a poslední dobou i pěkně mazaný floutek.

Autor: Alena S., 20 let, Nové Město na Moravě

Zadání soutěže ZDE
Ostatní příspěvky ZDE

Jak se Vám líbí soutěž UNET Blogger 2017?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
5/5 (2)

Ohodnoťte to počtem bodů (nejlepší=5)

BEZ KOMENTÁŘE

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ