logo coma2unet logoNa poli telekomunikačních služeb působíme od roku 1997 jako regionální poskytovatel připojení k internetu. Od června 1999 jsme se jako jedni z prvních na českém trhu začali specializovat zejména na bezdrátové připojení mikrovlnou technologií v pásmu 2,4 GHz. Důvodem byla snaha nabídnout zákazníkům kvalitní připojení k Internetu s vyloučením plateb telekomunikačním monopolům. Od roku 1999 je síť prezentována pod obchodním značkou UNET. Postupem času jsme přešli na modernější technologie 5GHz a 10GHz.

coma historie

V oblasti telekomunikací máme dlouhodobé cíle. Investujeme značné částky do infrastruktury a rozvoje sítě. Finanční potřeby kryjeme zcela z vlastních zdrojů. Našim cílem je udržet si trvale dominantní postavení a své působení rozšiřovat jak regionálně tak i v dalších službách. Dnes máme vybudované optické sítě v devíti městech, síť více než 1.000 bezdrátových vysílačů a provozujeme připojení více než 33.000 zákazníků. Servisní služby zákazníkům v jednotlivých lokalitách zajišťujeme prostřednictvím více než 25 autorizovaných partnerských firem.

Dále zajišťujeme celé spektrum souvisejících služeb, jako jsou návrhy a realizace optických a rádiových sítí, sítí LAN, vnitropodnikových intranetových sítí, provozování domén, webhosting, provoz virtuálních privátních sítí, dodáváme hlasové služby (VoIP, GSM).

Kontakt

COMA s.r.o. – Provozovatel telekomunikační sítě UNET
Masarykova 8, 572 01 Polička

Tel: (+420) 468 002 400
Fax: (+420) 468 002 401

Email: blog@unet.cz
Web: www.unet.cz

coma iso unet